İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

BİLİRKİŞİ EĞİTİM KURUMLARI gelişen, büyüyen altyapısı ve uzmanlığını en yüksek seviyeye taşıyan ekibiyle birçok yeniliğe öncü olan ve adını başarılarıyla duyurarak tüm zamanlarda zirvede tutacağına inanan bir kadroyla çalışmaktadır.
BİLİRKİŞİ EĞİTİM KURUMLARI, nitelikli eğitim kadrosu, yenilikçi düşünce yapısıyla istihdam ettiği insan kaynağının kalıcılığını ve verimliliğini sağlamayı hedef edinmiştir.
BİLİRKİŞİ EĞİTİM KURUMLARI eğitime, gelişime, teknolojiye sürekli yatırım yapıp eğitimde kalite, güven ve üstün başarı ilkesini benimseyerek “Bilirkişi Eğitim Kurumları Kültürü”nü nesilden nesile aktarmak niyetindedir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

BİLİRKİŞİ EĞİTİM KURUMLARI; Atatürk ilkeleri ve çağdaş bilimsel düşünce ışığında yaratıcı ve aktif yönetici kadrolarımızın rehberliğinde kendini eğitime adamış, başarılı, liderlik yeteneği güçlü, yeniliğe ve teknolojiye açık, alanında en iyisi, mesleki hakimiyeti olan, genel kültürü yüksek ve iletişim kurabilme, kriz çözebilme, gerektiğinde öz eleştiri yapabilme becerisi güçlü, öğrencilerinin bireysel özelliklerini gözlemleyip analiz edebilen, iş etiğine bağlı ve kurum kültürümüzü sahiplenen özverili çalışanları kadromuza alarak nitelikli insan kaynağı oluşturma politikasını benimsemektedir.
Kurumumuzun içinde çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerini buluşturmak ve insan kaynağını çağdaş ölçütlere göre ve eşit fırsat ilkesine bağlı olarak seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmekteyiz.

DEĞERLENDİRME SÜRECİ
İşe alım süreçlerindeki ana hedefimiz, kurumsal değerlerimize uygun adayları doğru pozisyonlara yerleştirmektir.
İşe alımlarımız öğretmen, idari kadro ve hizmetli bölümlerinden oluşmaktadır.
İşe alım sürecimiz pozisyonun özelliklerine bağlı olarak öğretmen seçimi; ders anlatımı, mülakat, referans kontrolü gibi basamaklardan oluşmaktadır.
Kurumumuzda çalışan diğer personel kadrolarımız için ise bu süreç, başvurulan birime göre değişmektedir.

DEĞERLENDİRME SONUCU
Kurumumuza yapılan tüm başvurular İnsan Kaynakları Birimi tarafından başvuru değerlendirme dosyasına eklenir.
Başvurular gizlilik esasına dayalı olarak yöneticilerimiz ve koordinatörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenir.
Öz geçmişler üzerinden yapılan değerlendirme sonucuna göre uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilir. Görüşme olumlu sonuçlanır ise aday ile sözleşme imzalanır.

BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ
Aktif, yenilikçi, hedeflerini önemseyen “Bilirkişi Ekibi”ne katılmak isteyen adayların Bilirkişi Eğitim Kurumları İnternet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları Başvuru Formu aracılığı ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

0535 301 76 96